Wakacje nad morzem

dodaj obiekt

Mielno
Villa Dora
Kontakt:
Północna 3
Wakacje nad morzem
tel.: 694 86 60 20
tel.: 608 746 293
Zobacz lokalizację na mapie
www.dora.wczasy.mielno.pl
Odległość od morza: 350m
Witamy Pań„stwa serdecznie i zapraszamy na wczasy do nowowybudowanego cał‚orocznego domu goś›cinnego "VILLA DORA" w miejscowości Mielno.

Nasz obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum, w cichej dzielnicy niewielkich pensjonatów, w odległ‚oś›ci ok. 300 m od głównego wejścia na plażę.

Oddajemy do Pań„stwa dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 osobowe ł‚azienkami, TV, WiFi i lodówką…. Każdy z nich ma własny balkon. Na wyposażeniu znajduje się™ również bezprzewodowy czajnik, szklanki, talerzyki i sztućce. Goście mogą skorzystać z mikrofalówki znajdującej się na każdym piętrze w korytarzu.

Cał‚y teren obiektu jest ogrodzony. Zapewniamy na nim bezpieczne miejsca parkingowe dla wszystkich samochodów naszych gości. Przez 24 godziny zapewniamy dozór firmy ochroniarskiej.

Na terenie znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci, miejsce do gry w siatkówkę™,basen dla najmłodszych oraz duża 4-metrowa trampolina.
Wieczorową porą przy blasku księżyca i rozpalonego ogniska można spędzić mile czas w gronie przyjaciół i rodziny.
Dodatkową atrakcją jest także zadaszone miejsce do grillowania gdzie można pobiesiadować wśród znajomych , przyjaciół czy rodziny. W wolnych chwilach nasze pociechy mogą zagrać w piłkarzki a także w cymbergaja.
Czas wolny można spędzić zwiedzając naszą piękną okolicę rowerami ,które są u nas do dyspozycji naszych gości.

Recepcja w budynku czynna jest całodobowo.

Serdecznie zapraszamy gości do spę™dzenia mile czasu w naszej komfortowej villi.
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką
https://www.fajnewczasy.pl/noclegi/mielno