Wakacje nad morzem noclegi

dodaj obiekt

Dźwirzyno
Geo - Sea
Kontakt:
Piastowska 6A
Wakacje nad morzem
tel.: 94 358 54 03
tel.: 605 847 007
Zobacz lokalizację na mapie
www.geo-sea.ta.pl
Odległość od morza: 450m
Zapraszamy na udane wakacje nad morzem do nadmorskiego Dźwirzyna.
Ośrodek Geo Sea oferuje noclegi w pokojach i domkach murowanych oraz drewnianych w różnym standardzie. Wszystkie posiadają łazienki.
Dysponujemy 7 murowanymi domkami bungalow. Domki te posiadają cztery odrębne mieszkania: dwa 3 osobowe oraz dwa studia 5-6 osobowe. Każde mieszkanie posiada łazienkę oraz ubikację. Do każdego mieszkania jest osobne wejście.

Mieszkanie 3-osobowe składa się z pokoju oraz łazienki i ubikacji. Na wyposażeniu pokoju są: trzy tapczany, stolik wraz z krzesłami, telewizor, czajnik bezprzewodowy.

Studio to dwupoziomowe pomieszczenie. Na parterze znajduje się pokój oraz łazienka i ubikacja. Pokój wyposażony jest w dwa tapczany, komodę, stolik z krzesłami, telewizor oraz czajnik. Bezpośrednio w pokoju znajdują się schody prowadzące na piętro. Na piętrze znajduje się dwa pokoje, które od siebie nie są oddzielone żadną ścianą czy też drzwiami. Na piętrze mamy następujące wyposażenie – dwa tapczany w jednym pokoju oraz dwa tapczany w drugim pokoju, stolik, krzesła. Istnieje możliwość wstawienia dostawki.
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/nad_morzem