Wakacje nad morzem noclegi

dodaj obiekt

Mielno
Pensjonat LAZUR
Kontakt:
Parkowa 4
Wakacje nad morzem
tel.: 94 318 93 34
tel.: 94 318 99 77
Zobacz lokalizację na mapie
www.lazur.ta.pl
Odległość od morza: 100m
Pensjonat Lazur połozony przy głównym wejściu na plażę w Mielnie, zaprasza na wczasy, pobyty hotelowe i weekendowe przez okres całego roku.
oferuje noclegi w pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz w studiach. Wszystkie wyposażne są w łazienki, telewizję satelitarną, odbiorniki radiowe, a większość ma balkony.
Wystrój wnętrz, w ciepłych, pastelowych kolorach, doskonale harmonizujących z morskim pejzażem, podkreślony jest prostotą sosnowych mebli i naturalnych tkanin.
Przy Pensjonacie funkcjonuje restauracja "Kuźnia Smaków" oferującą dania kuchni polskiej. Smaczne, domowe posiłki (śniadania i obiadokolacje) serwowane są w porach dostosowanych do rozkładu dnia naszych gości. W sezonie letnim śniadania podawane są w postaci stołu szwedzkiego.
Lazur proponuje swoim gościom saunę, jacuzzi oraz masaż leczniczy i relaksujący.
Pensjonat wyposażony jest we własną salę konferencyjną (20 - 25 osób), która w sezonie letnim spełnia rolę świetlicy (znajduje się w niej m. in. bilard).
Na terenie obiektu, w kadrze zieleni znajdują się dwa tarasy, plac zabaw oraz nie strzeżony monitorowany parking z ograniczoną ilością miejsc postojowych.
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/nad_morzem